Reportaż ze ślubu w górach w Brennej wraz z Patrycją oraz Wojciechem

Reportaż ze ślubu w górach w Brennej wraz z Patrycją oraz Wojciechem

with Brak komentarzy

Patrycja i Wojtek zgrani są doskonale! Bił od nich spokój i pozytywna energia. Dzień ślubu rozpoczęliśmy od przygotowań Wojtka w jego rodzinnym domu w Oświęcimiu. Podczas wyjazdu Wojtka do domu Pani Młodej towarzyszył mu zespół góralski. Patrycji przygotowania odbyły się w malowniczej górskiej miejscowości Świętoszówka. Patrycja w sukni wyglądała obłędnie! Zdecydowanie cała uwagę przyciągały odkryte plecy Patrycji.

Młoda Para swoją miłość przypieczętowała podczas ceremonii w Jaworzu. Do ołtarza Patrycję prowadził jej tata, który podczas ślubu zagrał dla Pary Młodej Hallelujah. Rodzice Pawła również aktywnie uczestniczyli w ceremonii, m.in. odczytywali czytania i prowadzili modlitwę.

Na miejsce swojego przyjęcia weselnego Patrycja i Wojtek wybrali Restaurację w Brennej. To, że przez cały dzień otaczały nas górskie widoki stało się dodatkowym atutem i nadawało magicznego klimatu. W mgnieniu oka parkiet został wypełniony przez tańczących i doskonale bawiących się gości, a na ich czele górowała Pani Młoda! Dla Patrycji i Wojtka ślub i wesele będzie jednym z najpiękniejszych dni wspólnego życia a my cieszymy się, że mogliśmy utrwalić ich wspomnienia za pomocą filmu.