■ Teledysk „Wedding Story” ok. 3 – 5 min.
■ TikTok / Instagram „Vertical Film” ok. 20 – 30 sekund
■ Film ślubny ok. 10 – 20 minut

Pendrive lub film on-line w chmurze
Od przygotowań do 22:00
Czas pracy 8h

Opcjonalnie:
■ Ujęcia z drona
■ Ujęcia plenerowe

ZAPYTAJ O CENĘ

film ślubny kamerzysta teledysk ślubny

■ Teledysk „Wedding Story” ok. 3 – 5 min.
■ TikTok / Instagram „Vertical Film” ok. 20 – 30 sekund
Pendrive lub film on-line w chmurze
■ Film ślubny ok. 30 – 60 minut
(możliwość zrealizowania krótszego filmu)

Od przygotowań do 0:30
Czas pracy 12h

Opcjonalnie:
■ Ujęcia z drona
■ Ujęcia plenerowe

ZAPYTAJ O CENĘ

Dwóch operatorów
■ Teledysk „Wedding Story” ok. 3 – 5 min.
■ TikTok / Instagram „Vertical Film” ok. 20 – 30 sekund

Pendrive lub film on-line w chmurze
■ Film ślubny ok. 30 – 60 minut
(możliwość zrealizowania krótszego filmu)
Od przygotowań do 00:30

Czas pracy 12h

■ Ujęcia z drona
■ Ujęcia plenerowe

ZAPYTAJ O CENĘ

kamerzysta ślubny film ślubny teledysk śląsk małopolska

Dwóch operatorów
■ Teledysk „Wedding Story” ok. 3 – 5 min.
■ TikTok / Instagram „Vertical Film” ok. 20 – 30 sekund

Pendrive lub film on-line w chmurze
■ Film ślubny ok. 10 – 20 minut
■ Film ślubny ok. 40 – 60 minut
■ Sesja ślubna w dniu ślubu
■ Ujęcia z drona
Od przygotowań do 00:30

Czas pracy 12h
ZAPYTAJ O CENĘ

Film ślubny oddajemy w całkowicie przez nas zaprojektowanym etui oraz pendrive.

Najczęściej z uwagi na wygodę nasze pary decydują się na dostęp w chmurze.

Udostępniamy film on-line w chmurze, dzięki temu rozwiązaniu zawsze i w każdej chwili będziecie mogli wrócić do cudownych wspomnień z Waszego dnia ślubu.

emotional wedding video wedding videographer

PLENER ZAGRANICZNY / ŚLUB ZAGRANICZNY

Zagraniczne plenery lub śluby są coraz bardziej popularne. Znane kierunki na plenery zagraniczne to: Islandia, Szkocja, Norwegia, Wenecja, Toskania, Paryż. Chętnie wybierzemy tam się z Wami.

 

PLENEROWA SESJA ŚLUBNA

Wystarczy nam chwile podczas wesela, kiedy oderwiecie się od gości, a my zrobimy par ujęć np. w pobliskim lesie, przy rzecze lub z widokiem na góry… lub w inny dzień w wybranym pięknym miejscu pełnym natury i zieleni.

 

SESJA NARZECZEŃSKA

Wybierzmy się razem w plener zanim jeszcze powiecie sakramentalne TAK! Opowiedzmy Waszą miłosną historię. Będzie to doskonały moment do zapoznania się z naszym stylem pracy oraz oswojeniem z aparatem!

 

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Czasem brakuje słów aby powiedzieć bliskim jak ważni są dla nas. W tym przypadku film sprawdza się doskonale!

 

FILMOWANIE Z DRONA

Ceremonia odbędzie się w pięknym Kościele, a przyjęcie w fantastycznej salo? Warto zobaczyć te miejsca z innej perspektywy!

ZAPYTAJ O CENĘ

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ NASZ FILM ŚLUBNY?

Będzie to pełna emocji historia z tego wyjątkowego dla Was dnia. To najważniejsza rzecz, jaką chcemy Wam zapewnić.
Uważamy, że emocji nie można przeliczać na minuty filmu. Nasza praca jest zawsze bardzo indywidualna i ukierunkowana na ludzi.
Niemniej jednak pary są zadowolone otrzymując krótki film zwany popularnie w Polsce “teledyskiem ślubnym”, który trwa około 3-5 minut
oraz dłuższą historię w formie filmu ślubnego, jego długość zależna jest od wybranego pakiety jak również Waszych potrzeb 🙂

 

JAK WYGLĄDA WASZA PRACA W DNIU ŚLUBU?

Większość z Waszych gości pomyśli, że jesteśmy jednymi z Waszych znajomych, których nigdy wcześniej nie poznali.
Na pewno nie sprawimy, że poczujecie się nieswojo. Zazwyczaj w dniu ślubu filmujemy Was około 8/12 godzin – zaczynamy od filmowania Waszych przygotowań, później jesteśmy z Wami podczas ceremonii ślubnej i na weselu aż do oczepin. Zakres czasowy jest ruchomy ustalany indywidualnie.

 

KIEDY ZOBACZYMY NASZ FILM?

Teledysk ślubny oraz gotowy film ślubny czyli dłuższą historię otrzymacie po selekcji ujęć, montażu oraz korekcji koloru od 2 do 5 miesięcy od dnia ślubu.

CO MÓWIĄ O NAS NASZE WSPANIAŁE PARY

PAULINA & JASON

 

Lovely Film did a fabulous job on our wedding video! Absolutely amazing!! This was the best investment we made in our wedding.When I saw the outcome of our wedding video, the tears started flowing and they didn’t stop! It was absolutely beautiful!! The videographers shot it perfectly. Thank you Karolina and Krystian! So beautiful. I had an idea of how I wanted the film to be and they did it perfect, it’s even more powerful than I imagined. Thank you Lovely Film!KAROLINA & ŁUKASZ

 

Lovely Film – Karolina i Krystian – Mistrzowie chwil, profesjonaliści i pasjonaci tego co robią, ale też po prostu wspaniali, ciepli ludzie. Byli cudownymi gośćmi na naszym ślubie, a równocześnie absolutnie niezauważalnymi filmowcami, więc nie ma obawy, jeśli wydaje Ci się, że możesz czuć się (lub goście) niezręcznie przed kamerą, w tym wypadku to 100% naturalności. Sam film jest najpiękniejszą pamiątką jaką moglibyśmy sobie wyobrazić, śmiejemy się i płaczemy ze wzruszenia zawsze gdy go oglądamy. Muzyka, obraz, emocje, wszystko jest piękne i połączone idealnie. Dziękujemy z całego serca!

………

MAJA & KUBA

 

My również polecamy Lovely Film Bardzo nam zależało na tym, żeby nasz film ślubny był spokojny, subtelny, nieprzekombinowany, a jednocześnie odzwierciedlał nas i emocje, które towarzyszyły nam w tym dniu. Muszę przyznać, że morze sztucznych i totalnie wyreżyserowanych filmów, które można znaleźć w internecie skutecznie odwodzi od samej myśli wynajęcia filmowca. Dlatego cieszymy się, że udało nam się jakoś z tego morza wyłowić Krystiana i Karolinę. Wydaję mi się, że najlepszą reklamą jest po prostu fakt, że do naszego filmu często wracamy i za każdym razem możemy w jakiś sposób powtórnie „skosztować” tego dnia.


KAROLINA & MACIEJ

 

Profesjonaliści w każdym calu!
Film oraz teledysk wykonane na najwyższym poziomie!
Przede wszystkim współpraca przebiegła w przemiłej atmosferze, co nie powodowało u nas stresu.
Jeszcze raz dziękujemy Karolinie i Krystianowi za uchwycenie tych wszystkich pięknych chwil😊

 

KAROLINA & MARIUSZ

Kazdej parze zyczylabym tak wspanialej ekipy filmowej jak Karolina i Krystian! Niesamowici ludzie, przy ktorych mozna czuc sie jak w gronie znajomych. Z fantastycznym poczuciem estetyki i wypatrywania szczegolow. Juz po pierwszej rozmowie bylam pewna ze film slubny to ostatnia rzecz o ktora powinnam sie martwic Ogromne wrazenie zrobilo na mnie ich zaangazowanie w poznanie naszej historii nas samych po to by lepiej zrozumiec to co dzialo sie w tym waznym dla nas dniu. Dziekujemy raz jeszcze!♥

 

TERESA & TOMEK

Początkowo zastanawialiśmy się, czy jest w ogóle sens angażować profesjonalnego Kamerzystę do nagrywania naszego bądż co bądź kameralnego Ślubu i wesela. Na dzień dzisiejszy, z perspektywy już pół roku, możemy śmiało powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy! 😀
Jeszcze lepszą decyzją był wybór tak wspaniałych Ludzi tworzących Lovely Film, z którymi już od pierwszej rozmowy telefonicznej poczuliśmy, że właśnie rozpoczyna się niesamowita przygoda, której efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
Mieliśmy ogromne szczęście realizować wspólnie dwa projekty: narracyjny film podziękowań dla Rodziców oraz film ślubny. Obydwa stanowią dla nas bezcenne pamiątki, do której my i nasi Bliscy uwielbiamy wracać.
Filmy są wysokiej jakości, zrealizowane sumiennie, profesjonalnie, terminowo, z nostalgią i artystycznym pietyzmem. Krystian ma oko do wyłapywania detali, które nadają bardzo urokliwą atmosferę każdemu z Jego filmów.
Jest do tego osobą bardzo profesjonalną i zorganizowaną, przy tym niezwykle ciepłą i serdeczną. Podczas kręcenia ujęć do filmu podziękowań dla naszych Rodziców wprowadził na tyle swobodną atmosferę, że już po kilku minutach czuliśmy się całkowicie zrelaksowani, czasami zupełnie zapominając o towarzyszącej nam kamerze.
Lovely Film stworzyło dla nas jeden z najpiękniejszych prezentów, jaki mogliśmy otrzymać w naszym dniu: ulotne chwile złożone w magicznie opowiedzianą historię.
Całym sercem polecamy Lovely Film!

 

 

 

 

 

 

Poznajmy się.
Zapytaj o wolny termin!

 

Napisz do nas! 

 

 

 

Ostatnio na Instagramie: