Cześć! Tu Karolina i Krystian.

Jesteśmy filmowcami z wykształcenia i pasji, a filmy ślubne pochłonęły nasze serca. Drzemie w nas dusza artystyczna, która nadaje naszym filmom magiczny klimat. Tworzymy wspólnie z sercem historie ślubne, dając z siebie wszystko.
W życiu prywatnym jesteśmy małżeństwemoraz rodzicami Leona. Kochamy z nim spędzać czas.
Jesteśmy bardzo rodzinni i nie potrafimy bez siebie żyć, dlatego właśnie razem musimy być nawet w pracy i całkiem dobrze nam to wychodzi! 🙂
Uwielbiamy tworzyć i uwieczniać momenty, które są pełne emocji.
Zależy nam, aby opowiedzieć Waszą historię w subtelny, romantyczny i nowoczesny sposób, dlatego do każdego reportażu filmowego wkładamy mnóstwo energii.
Tworzymy filmy i teledyski ślubne niezależnie czy są to Katowice, Kraków, Warszawa czy Wrocław.  Od samego początku  wypracowaliśmy nasz własny styl pełen emocji i skupiony na miłości.
Miło nam będzie Was poznać i uchwycić Waszą miłość oraz piękne chwile towarzyszące Wam w tym wyjątkowym dniu.
Chcemy być tymi, którzy uchwycą jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Z radością stworzymy dla Was piękny film ślubny.

Możesz skontaktować się z nami, klikając zakładkę Kontakt.

 

BIO – chcesz wiedzieć jeszcze więcej o nas? 🙂


 

Karolina jest absolwentka dwóch kierunków: Filmoznawstwa i wiedzy o mediach na Uniwersytecie Śląskim oraz Komunikacji audiowizualnej.

Zaczynała jako fotograf, ale film wygrał. 🙂
Karolina ma za sobą wystawę zdjęciową w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików w ramach konkursu „Katowice w Obiektywie”. Jako scenarzystka dostała nagrodę za najlepsze wykorzystanie rekwizytu podczas 48 Hour Film Project za film „Solo”, realizowanego przez filmową grupę Sztukę Składania. Brała udział w warsztatach scenopisarstwa prowadzonych przez Agnieszkę Kruk (scenarzysta m.in. tysiąca odcinków serialu „Na Wspólnej”). Ma otwartą głowę pełną pomysłów. Jest drugim operatorem. 

 


Krystian jest absolwentem dwóch katowickich uczelni: Filmoznawstwa i wiedzy o mediach na Uniwersytecie Śląskim oraz Komunikacji audiowizualnej. Z zawodu i zamiłowania jest montażystą. Ma doświadczenie w pracy w stacji telewizyjnej jako montażysta programów telewizyjnych. Na tym jednak nie kończy swojej przygody z montażem.

 

 

Za sobą ma udział w licznych warsztatach:
Warsztaty „Sztuki Montażu Filmowego” prowadzonych przez Jarosława Kamińskiego (montażysta m. in.  Oscarowego filmu  „Ida” oraz nominowanego do Oscara filmu „Zimna Wojna” reż. Pawła Pawlikowskiego) podczas 33. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”.
● Warsztaty „Formatowanie programów wideo dla zwykłego usera”  prowadzonych przez ONET.PL w Państwowej Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi,
● Warsztaty Reżyserii prowadzone przez Marcina Fischera w ramach 48 Hour Film Project
● Warsztaty Scenopisarstwa prowadzone Agnieszkę Kruk (scenarzysta m.in. tysiąca odcinków serialu „Na Wspólnej”) w ramach 48 Hour Film Project
Oprócz tego, że jest wykwalifikowanym montażystą, doskonale sprawdza się w roli operatora. Zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia z rąk jury Lecha Majewskiego podczas 48 Hour Film Project za film „Solo”, realizowanego przez filmową grupę Sztuka Składania oraz nagrodę za najlepszy montaż oraz reżyserie za film „Fantasmagorie”.

 

 


Możesz zobaczyć jak pracujemy w naszym filmie za kulisami 🙂

 

 

 

 

Posiadamy członkostwo stowarzyszenia WEVA
zrzeszającego najlepszych filmowców ślubnych na świecie.