Jak będzie wyglądał nasz film ślubny?

Będzie to pełna emocji historia z tego wyjątkowego dla Was dnia. To najważniejsza rzecz, jaką chcemy Wam zapewnić.
Uważamy, że emocji nie można przeliczać na minuty filmu. Nasza praca jest zawsze bardzo indywidualna i ukierunkowana na ludzi.
Niemniej jednak pary są zadowolone otrzymując krótki film zwany popularnie w Polsce „teledyskiem ślubnym”, który trwa około 3-5 minut
oraz dłuższą historię w formie filmu ślubnego, jego długość zależna jest od wybranego pakiety jak również Waszych potrzeb 🙂

 

film ślubny

Jaki jest koszt Waszej pracy?

Wkładamy wiele własnych emocji i serca we wszystkie nasze filmy ślubne, aby stworzyć w nich magiczny klimat, który powstaje podczas dnia ślubu jak i szczegółowego montażu. Dlatego koszt każdej realizacji wyceniamy indywidualnie, po wypełnieniu formularza kontaktowego, który możecie znaleźć tutaj /kontakt/ 😉

 

Co zawiera cena za reportaż ślubny?

W zależności od potrzeb jest to przedział 8-12 godzin filmowania „szukania pięknych magicznych kadrów i ujęć” 🙂 , prywatną galerię online, krótki film zwany „teledyskiem ślubnym”, który trwa około 3-5 minut oraz dłuższą historię w formie filmu ślubnego (zawierający przysięgę ślubną), autorski montaż filmu oraz piękne pudełko z pendrivem lub dostęp w chmurze.

 

 

 

Jak wygląda Wasza praca w dniu ślubu?

Większość z Waszych gości pomyśli, że jesteśmy jednymi z Waszych znajomych, których nigdy wcześniej nie poznali.
Na pewno nie sprawimy, że poczujecie się nieswojo. Zazwyczaj w dniu ślubu filmujemy Was około 8/12 godzin – zaczynamy od filmowania Waszych przygotowań, później jesteśmy z Wami podczas ceremonii ślubnej i na weselu aż do oczepin. Zakres czasowy jest ruchomy ustalany indywidualnie.

Kiedy zobaczymy nasz film ślubny?

Teledysk ślubny oraz gotowy film ślubny czyli dłuższą historię otrzymacie po selekcji ujęć, montażu oraz korekcji koloru do 4 miesięcy od dnia ślubu.

 

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować datę ślubu?

Najlepiej jak najwcześniej, choć nie szybciej niż 2 lata przed ślubem.
Z terminami sytuacja jest specyficzna 🙂  Czasem zdarza się, że są dostępne na trzy miesiące przed ślubem, ale często są już zajęte na 1,5 roku przed.
Mamy zasadę, że nie podpisujemy umów na daty odległe o ponad dwa lata w chwili zawierania umowy.

 

 

 

 

 

Czy możemy wybrać muzykę do filmu?

Tworzenie filmu to kreatywna praca montażowa. Do jej wykonania wykorzystujemy licencjonowaną bazę muzyki, dlatego kwestia wyboru stoi po naszej stronie. Zawsze możecie podesłać nam waszą ulubioną muzykę do inspiracji.

 

Czy możemy umówić się na sesję jeszcze przed ślubem?

Zdecydowanie tak! Będzie mieć okazję oswoić się z obiektywem.

 

 

 

W jakiej formie otrzymamy film?

Teledysk ślubny dostępny będzie w Waszej strefie klienta na naszej stronie oraz w formie fizycznej w estetycznie zaprojektowanym przez nas pudełku oraz pięknym pendrive 🙂

 

Czy jesteście w stanie przyjechać na nasz ślub / plener nawet, jeśli odbędzie się w innym kraju?

Tak, podróże są dla filmowca ślubnego ważną częścią procesu tworzenia historii i same w sobie mają bardzo duży wpływ na naszą kreatywną pracę.

 

 

kamerzysta ślubny

 

 

 

Poznajmy się.
Zapytaj o wolny termin!
Napisz do nas! 

 

 

 

 

Ostatnio na Instagramie: