Romantyczny nowoczesny teledysk ze ślubu w Katowicach wraz z Karoliną i Łukaszem

A romantic modern music video from the wedding in Katowice along with Karolina and Łukasz

with No Comments

Tworząc film ślubny dla Karoliny i Łukasza mieliśmy okazje poznać niezwykle elegancką, subtelną oraz pełną miłości parę. Przysięgali sobie miłość w monumentalnym Kościele w Katowicach. Podczas ceremonii towarzyszyły im piękne, małe, ubrane na biało druhny oraz równie przystojni mali drużbowie. Sama uroczystość była emocjonalna, bo taka właśnie powinna być. Przyjęcie weselne odbyło się w malowniczym Parku Chorzowskim nieco na uboczu od dużego, tętniącego życiem miasta. Karolina doskonale dobrała dodatki, wszystko tworzyło piękną i wysmakowaną całość. No i oni, zakochani w sobie bezgranicznie, zarażający pozytywną energią. Czego chcieć więcej!

Oglądanie ich dnia ślubu w otoczeniu zieleni i uśmiechniętych bliskich im ludzi było samą przyjemnością. Tworzyliśmy ich teledysk ślubny z przyjemnością bo sami widzieliśmy jak wiele starań poczynili, aby ten dzień był idealny.

 

Było perfekcyjnie. Było wzruszająco i było romantycznie. Całość tej uroczystości sprawiała wrażenie dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach. Szyk, elegancja i klasa, a przy tym luz, energia i radość – tak wspominamy wesele Karoliny i Łukasza. Tworzenie tego filmu ślubnego było dla nas czysta przyjemnością.

 

 

film ślubny

 

 

Let's get to know each other.
Ask for a term.
Write to us! 

 

 

Recently on Instagram:

 

 

40