Sabina i Łukasz – plener ślubny

Dzień rozpoczęliśmy od przygotowań Łukasza. Panu Młodemu w ostatnich poprawkach pomagał brat. Obaj Panowie, niezwykle uśmiechnięci, otwarci i sympatyczni. Później pojechaliśmy do Sabiny i tu dopiero przygotowania nabrały pędu! Panna Młoda ma tą przewagę, że towarzyszy jej sztab ludzi od zadań specjalnych, w przypadku Sabiny były to jej urocze siostry bliźniaczki.

Po przygotowaniach udaliśmy się do malowniczego Kościoła w centrum Andrychowa, gdzie Sabina z Łukaszem ślubowali sobie miłość. Wyjście Pary Młodej z Kościoła było bardzo huczne. Oprócz sypania płatkami i serdecznych życzeń specjalnie dla Sabiny i Łukasza grał zespół góralski.

 

 

 

 

 

Uwielbiamy, gdy pary w dniu ślubu organizują przyjęcie w pobliżu lasu. To doskonałe miejsce na cichy i emocjonalny plener ślubny na świeżym powietrzu. Przyjęcie Sabiny i Łukasza odbyło się w miejscowości Kocierz na samym szczycie góry. Widoki były niesamowite dlatego udaliśmy się do pobliskiego lasu i nagraliśmy romantyczny plener o zachodzie słońca. Piękna para i piękne widoki – to musiało się udać!