Natalia i Artur – ślub w Mysłowicach

Natalię i Artura poznaliśmy tak naprawdę przez cudowną mamę Natalii, która wyszukała nas w Internecie i nie spodziewała się, że tak może wyglądać film ślubny. Mama Natalii widząc nasze realizacje nie wyobrażała sobie aby ktoś inny mógł wykonać film ślubny dla jej córki i tak oto mieliśmy przyjemność rozpocząć wspaniałą przygodę z Natalią i Arturem 🙂

Dzień ślubu Natalii i Artura nie był niczym innym, jak marzeniem, żądnym przygód i romantycznie słodkim – tak właśnie powinien wyglądać ten dzień. Natalia i Artur przygotowywali się do ślubu w swoich rodzinnych domach, a ich pierwsze spotkanie nastąpiło w domu Panny Młodej, to była bardzo magiczna chwila.

Ceremonia odbyła się w Kościele Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach. Na ślub przybyli przyjaciele na motorach co było niezwykłym widowiskiem.

 

Po przepięknym ślubie Natalia i Artur przybyli na przyjęcie zabytkowym Mercedesem pod eskortą motocykli. Przyjęcie odbyło się w miejscowości Pyskowice. Ta malownicza miejscowość usytuowana jest przy niezwykłym jeziorze, gdzie wykonaliśmy krótką, romantyczną sesję o zachodzie słońca.

 

Całe przyjęcie upływało w radosnej atmosferze.