Cześć! Tu Karolina i Krystian.
Jesteśmy filmowcami z wykształcenia i pasji, a filmy ślubne pochłonęły nasze serca.
Drzemie w nas dusza artystyczna, która nadaje naszym filmom magiczny klimat. W życiu prywatnym jesteśmy małżeństwem, tworzymy wspólnie z sercem historie ślubne, dając z siebie wszystko.

 

Uwielbiamy tworzyć i uwieczniać momenty, które są pełne emocji. Zależy nam, aby opowiedzieć Waszą historię w subtelny i romantyczny sposób, dlatego do każdego reportażu filmowego wkładamy mnóstwo energii.
Tworzymy teledyski ślubne niezależnie czy są to Katowice, Kraków, Warszawa czy Wrocław. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować nasz własny styl pełen emocji, nieśpieszny i przepełniony miłością.

 

Miło nam będzie Was poznać i uchwycić Waszą miłość oraz piękne chwile towarzyszące
Wam w tym wyjątkowym dniu. Chcemy być tymi, którzy uchwycą jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

 

Możesz skontaktować się z nami, klikając zakładkę Kontakt.

Posiadamy członkostwo stowarzyszenia WEVA
zrzeszającego najlepszych filmowców ślubnych na świecie.

 

BIO
Krystian jest absolwentem dwóch katowickich uczelni: Filmoznawstwa i wiedzy o mediach na Uniwersytecie Śląskim oraz Komunikacji audiowizualnej.
Z zawodu i zamiłowania jest montażystą. Ma doświadczenie w pracy jako montażysta programów telewizyjnych. Na tym jednak nie kończy swojej przygody z montażem.
Krystian ma za sobą udział w licznych warsztatach:
● Warsztaty „Sztuki Montażu Filmowego” prowadzonych przez Jarosława Kamińskiego (montażysta m. in. filmu “Ida” reż. Pawła Pawlikowskiego) podczas 33. edycji Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych “Młodzi i Film”

● Warsztaty „Formatowanie programów wideo dla zwykłego usera”  prowadzonych przez ONET.PL w Państwowej Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi,
● Warsztaty Reżyserii prowadzone przez Marcina Fischera w ramach 48 Hour Film Project
● Warsztaty Scenopisarstwa prowadzone Agnieszkę Kruk (scenarzysta m.in. tysiąca odcinków serialu “Na Wspólnej”) w ramach 48 Hour Film Project
Oprócz tego, że jest wykwalifikowanym montażystą, doskonale sprawdza się w roli operatora. Zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia podczas 48 Hour Film Project za film “Solo”, realizowanego
przez filmową grupę Sztukę Składania oraz nagrodę za najlepszy montaż oraz reżyserie za film “Fantasmagorie”.

Karolina jest absolwentka dwóch kierunków: Filmoznawstwa i wiedzy o mediach na Uniwersytecie Śląskim oraz Komunikacji audiowizualnej.
Zaczynała jako fotograf, ale film wygrał.

Karolina ma za sobą wystawę zdjęciową w siedzibie Związku Polskich Artystów Fotografików w ramach konkursu “Katowice w Obiektywie”. Jako scenarzystka dostała nagrodę za najlepsze wykorzystanie rekwizytu podczas 48 Hour Film Project za film “Solo”, realizowanego przez filmową grupę Sztukę Składania. Brała udział w warsztatach scenopisarstwa prowadzonych przez Agnieszkę Kruk (scenarzysta m.in. tysiąca odcinków serialu “Na Wspólnej”). Ma otwartą głowę pełną pomysłów. Jest drugim operatorem. 

 

Ostatnio na Instagramie: