Agnieszka i Adam – ślub w Katowicach – Nikiszowiec / Patio Park Katowice

Agnieszka i Adam, znają się od lat, po 10 latach chcieli powiedzieć sobie „TAK”.
Mieliśmy to szczęście realizować dla nich film ślubny z pełną poparciem naszego stylu przez parę młodą. Agnieszka, gdy się z nami spotkała w pierwszych słowach powiedziała, że to jest to, czego szukała. ;)

Panna Młoda ma tę przewagę, że towarzyszy jej sztab ludzi od zadań specjalnych :)
Fryzjerka, makijażystka, druhny. Agnieszce chyba ani na minutę nie schodził uśmiech z twarzy, choć później przyznała, że faktycznie odczuwała lekki stres :)

Najważniejsze i najbardziej stresujące chwile jednak miały dopiero nadejść.

Ślub odbył się w Kościele św. Anny w magicznej dzielnicy Katowic Nikiszowcu. Parze Młodej przy wejściu do Kościoła towarzyszyła delegacja Ratowników Górniczych!

Na przyjęcie udaliśmy się do Restauracji Patio Park położonej na terenie Parku Kościuszki w Katowicach.

Oprócz tego, że młoda para postanowiła powiedzieć sobie TAK w jednej z najbardziej magicznych dzielnic Katowic to emocje, które towarzyszyły podczas ceremonii były niezwykłe.

Przyjęcie było fantastyczne. Agnieszka i Adam zadbali o wszystko tak, aby goście byli zadowoleni. Dużo zieleni, dużo fantastycznych dodatków, dużo miłości dodamy do tego jeszcze dużo fantastycznego jedzenia oraz parkiet pełen gości i mamy przepis na wesele idealne. Całość sprawiła, że ich ślub był wyjątkowy i niezwykle romantyczny.

 

 

Ceremonia ( Ślub ): Nikiszowiec. Parafia św. Anny w Katowicach
Przyjęcie: ( Wesele ): Patio Park Katowice http://www.patio-park.pl/