Ania i Jacek – film ślubny w Olkuszu

Ania and Jacek - wedding film in Olkusz

with No Comments

Ania and Jacek - wedding film in Olkusz

Z Ania i Jackiem mieliśmy okazję spotkać już podczas naszych dwóch realizacji filmów ślubnych, dlatego też wiedzieliśmy, że czeka na nas kolejna piękna historia do sfilmowania. Zaczęliśmy dzień od przygotowań Jacka, któremu pomagał świadek. Panom towarzyszył dobry humor i bardzo sprawnie poradzili sobie ze wszystkim.

Ania to istna oaza spokoju, podczas przygotowań pomagała jej mama oraz świadkowa. Chwilę później zjawili się kolejni goście. Rodzinny dom Ani przepełniony był serdecznością i ciepłą atmosferą najbliższych zgromadzonych. Razem z Panią Młodą wybraliśmy się na pierwsze spotkanie “first look”, które bez wątpienia było bardzo emocjonującym momentem w tym dniu. Po Błogosławieństwie udaliśmy się do malowniczego Kościoła w Kluczach. Przyjęcie odbyło się w sali w miejscowości Zimnodół usytuowanej na uboczu, otoczonej lasem i pięknymi widokami.

W naszych filmach skupiamy się na emocjach. W tym przypadku wyeksponowaliśmy to kinowym klimatem który bardzo się spodobał tej wspaniałej parze.

 

 

20